Půjčovna čistících strojů

Nabízíme v Šumperku půjčení profesionálních čistících strojů Karcher puzzi 100 super nebo WAP TW 300, včetně čistícího přípravku Karcher a příslušenství na čistění koberců,sedacích souprav,čalounění nábytku a interiéry automobilů apod.

Prodej čistící a úklidové techniky značek COMET, FIMAP a MASTER.

Jsme autorizovaný prodejce čistící a úklidové techniky předních značek na českém trhu. Dále nabízíme zahradní techniku , odvlhčovače a teplovzdušná topidla nebo čerpadla. Nově jsme rozšířili náš sortiment o elektrocentrály a stavební techniku.

Autorizovaný servis COMET, FIMAP a MASTER

Zajišťujeme autorizovaný servis zařízení značky COMET, FIMAP a MASTER. Dále zajišťujeme servis Kranzle, Karcher, Ehrle, Kew, Wap, Nilfisk Alto, Lavor, Interpump, Cat a další vysokotlaké techniky.

Čištění vysokým tlakem

STŘECHA
Vaši střechu umyjeme, očistíme, zbavíme lišejníků, mechů, sazí, nánosů špíny a jiných nečistot, které jí velmi škodí.

FASÁDA
Fasádu umyjeme a očistíme profesionálním vysokotlakým strojem s regulovaným tlakem dle povrchu a typu fasády.

DLAŽBA
Zrenovujeme a vyčistíme venkovní dlažbu od veškerých nečistot, mastnot, barev, rzi, mechů a plevele.

TOPENÍ
Čištění otopných, vodních a technologických soustav, odstraňování všech druhů nánosů a usazenin z kotlů, klimatizačních výměníků, systémů a rozvodů TUV a ÚT.

Další služby

• ruční mytí vozidel, motorů, čištění interiérů, renovace autolaků, čištění a dezinfekce klimatizace.. • čištění koberců, sedaček, oken • čištění párou: koupelny, kuchyně soc. zařízení